Napíšte nám

Kontaktujte nás

 
E-mail

Náš tím

Matej Krišš

Absolvent odboru Telekomunikácie na FEI
STUBA. Už počas štúdia pracoval v IT obore ako  Field engineer,  IT support consultant, Project manager a na konci studia zakotvil v menšej spoločnosti ako IT administrator kde sa venuje Outsorcingu.  Vo voľnom čase rad športuje a užíva si život plnými dúškami.

Dominik Krišš

IT odborník a zvukár. Vyštudoval informatiku na TUKE a je zamestnaný v IT sektore. Jeho záľubou je IT a svoju vášeň tiež našiel aj vo zvukarine, ktorej sa ako samouk venuje už 15 rokov. Vo voľnom čase rád vytvára svoje DIY projekty, športuje a jazdí na motocykli.

Tadeáš Ščešňák

IT odborník a designer webových stránok. Vyštudoval informatiku na TUKE a je zamestnaný v IT sektore ako vývojár webových aplikácií. Jeho záľubou je dizajn a tvorba webstránok, ktoré sú jednoduché a prehľadné pre používateľa. Vo voľnom čase sa rád venuje manuálnej práci okolo domu a dobrovoľnému hasičskému zboru kde aktívne súťažil vyše 8 rokov.

Gorazd Marián Tomáš

Študentom Slovenskej technickej univerzity v Bratislave, kde na inžinierskom stupni študuje Aplikovanú mechatroniku. "Bakalára" vyštudoval v obore telekomunikácie. Zároveň je od 2. ročníka zamestnaný v odvetví technického smeru, kde sa venuje administrácii počítačov, serverov a rôznych iných zariadení podobného typu. Už od útleho veku ho práca s počítačmi, práca technického charakteru baví.

Dávid Molčan

IT odborník. Vyštudoval odbor Informatika na TUKE. Už počas štúdia bol zamestnaný ako softvérový vývojár vo veľkej nadnárodnej firme v IT sektore.
Okrem IT je jeho záľubou marketing, kontakt s ľuďmi, no samozrejme nemôžeme zabudnúť na to, že je veľkým priaznivcom športu a dobrej zábavy.

Môžeš tu byt práve ty! Pridaj sa k nám.